Skip to content
Nyheter
Konserter
Konsertanmeldelser
Utgivelser
JAZZ OUT OF NORWAY
jazzprisen.no
Regionale jazzsentre
Nordnorsk jazzsenter
Midtnorsk jazzsenter
Vestnorsk jazzsenter
Østnorsk jazzsenter
Sørnorsk jazzsenter
Norsk jazzforum
Søknadsportal
Medlemssider
Jazz i Norge
Norsk jazzforum
Jazzprisen
Jazznytt
Søknadsportal
Jazzsentrene
Nordnorsk jazzsenter
Midtnorsk jazzsenter
Vestnorsk jazzsenter
Østnorsk jazzsenter
Sørnorsk jazzsenter
Nasjonal jazzscene
Lørdag 18. feb 2017 kl. 17:03
Joace Cu Barbie, Cele Mai Frumoase Jocuri Barbie
/
DZ
Konserter
I dag
12:00
Nesodden jazzfestival – Ung vokal
12:00 /
Nesodden jazzklubb / Galleri Vanntårnet, Nesodden
Nesodden
15:30
Nesodden jazzfestival – Tu`Ba / Team Hegdal /Paal Nilssen-Love Lage Unit m.m.
15:30 /
Nesodden jazzklubb / Nesoddtangen gård, Nesodden
Nesodden
I morgen
12:00
Nesoddn jazzfestival – Barnas jazzdag
12:00 /
Nesodden jazzklubb / Nesoddtangen gård, Nesodden
Nesodden
19:30
Nesodden jazzfestival – Flytende Speil
19:30 /
Nesodden jazzklubb / Tangenveien 43A, Nesoddtangen
Nesoddtangen
22. mai
21:00
Jaga Jazzist – 30-årsjubileum
21:00 /
Bodø Jazz Open / Sinus, Bodø
Bodø
23. mai
19:30
Five Shades of Sax
19:30 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Asker
Asker
20:00
Svein Erik Martinsen Kvartett
20:00 /
Café Society / Nordic Black Theatre, Cafeteateret
Cafeteateret
24. mai
16:00
After work Jazz med Bodø Rhythm Group m/gjester
16:00 /
AdLib Jazzklubb / Piccadilly Pub, Bodø
Bodø
25. mai
13:00
JAZZKAFÉ – SENIORSERVICE Lillestrøm Jazzklubb
13:00 /
Lillestrøm Jazzklubb / Scene 5 - Lillestrøm Kultursenter, Lillestrøm
Lillestrøm
13:30
Shoeshine Boys
13:30 /
Tønsberg Jazzklubb / Quality Hotell Tønsberg, Tønsberg
Tønsberg
13:30
Christiania 12
13:30 /
New Orleans Workshop Jazzclub / Stortorvets gjæstgiveri, Oslo
Oslo
13:30
CHRISTIANIA 12
13:30 /
New Orleans Workshop Jazzclub / Stortorvets gjæstgiveri, Oslo
Oslo
14:00
Korille Band
14:00 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Asker
Asker
14:00
Lørdagsjazz med SKAGE LARSEN QUARTET
14:00 /
Kristiansund Jazzklubb / Kafé SPIRÅ, Kristiansund
Kristiansund
15:00
Asker Washboard Five
15:00 /
Oslo søndre jazzclub / Jonnys pub (tidligerer Kings pub), Oslo/Holmlia
Oslo/Holmlia
16:00
Magnus Bakken
16:00 /
Oslo Jazzforum / Oslo Jazzforum/ Herr Nilsen, Oslo
Oslo
16:00
GÚO
16:00 /
Moss Jazzklubb / House of Foundation, Moss
Moss
19:30
Jazz på Kampen Kampendagene: Footprints
19:30 /
Kampen Kaffe & Bar / Jazz På Kampen, Kampen Kirke
Kampen Kirke
21:00
Bombino + Gjest: Knut Reiersrud
21:00 /
Cosmopolite / Cosmopolite, Oslo
Oslo
26. mai
14:00
«Between the Devil and the Deep Ble Sea»
14:00 /
Kristiansund storband / Kulturfabrikken, Kristiansund
Kristiansund
15:00
JAZZBARNA INNTAR SENTRALEN
15:00 /
Improbasen / Sentralen, Oslo
Oslo
17:00
JAZZBARNA INNTAR SENTRALEN
17:00 /
Improbasen / Sentralen, Oslo
Oslo
28. mai
20:00
Folk Under Tredve Spiller Standardlåter: Ole Magnus Storflor kvartett
20:00 /
Oslo Jazzforum / Oslo Jazzforum/ Herr Nilsen, Oslo
Oslo
29. mai
19:30
FJELLVANG Releasekonsert
19:30 /
Kulturkirken Jakob / Kulturkirken Jakob, Oslo
Oslo
20:00
THE JAZZISTOCRATS
20:00 /
New Orleans Workshop Jazzclub / Herr Nilsen, Oslo
Oslo
30. mai
20:00
Northern Dunes feat. Therese Aune
20:00 /
Storyville Jazz Club / Storyville, Molde
Molde
31. mai
20:00
MadSons
20:00 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Asker
Asker
01. juni
13:00
JAZZKAFÉ – SØREN BØGELUNDS MIRAKELBAND Lillestrøm Jazzklubb
13:00 /
Lillestrøm Jazzklubb / Scene 5 - Lillestrøm Kultursenter, Lillestrøm
Lillestrøm
13:30
Big Chief Jazzband
13:30 /
Tønsberg Jazzklubb / Quality Hotel Tønsberg (Oseberg), Tønsberg
Tønsberg
13:30
SOUTH CITY STOMPERS
13:30 /
/ Stortorvets gjæstgiveri, Oslo
Oslo
14:00
«Timothy Johnson & Vilde Aakre Lie -The Great American Songbook»
14:00 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Asker
Asker
16:00
Ulf Wakenius Group feat. Lars Jansson
16:00 /
Oslo Jazzforum / Oslo Jazzforum/ Herr Nilsen, Oslo
Oslo
19:00
Sommerjazz med Åse-Line og Moss Big Band
19:00 /
Moss Big Band / Moss kulturhus, Samfunnshuset, Moss
Moss
21:00
Florence Adooni
21:00 /
Cosmopolite / Cosmopolite, Oslo
Oslo
02. juni
00:00
Jazzmesse i Østenstad Kirke
00:00 /
Asker Jazzklubb / Østenstad Kirke, Gudolf Blakstads vei 40
Gudolf Blakstads vei 40
19:30
Bergen Domkor og Østerlide
19:30 /
Festspillene i Bergen / Håkonshallen, Bergen
Bergen
03. juni
16:00
Jazz for «Det Grå Gull» med Blended Horns
16:00 /
Asker Jazzklubb / Sætre Innbyggertorg, Nordre Sætrevei 1
Nordre Sætrevei 1
04. juni
14:00
Jazz for «Det Grå Gull»
14:00 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Asker
Asker
05. juni
18:30
Forsommejazz på bryggekanten
18:30 /
Asker Jazzklubb / Heggedal torg, Heggedal torg
Heggedal torg
20:00
José James
20:00 /
Cosmopolite / Cosmopolite, Oslo
Oslo
06. juni
19:30
Majken Christiansen med Trio
19:30 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Torvveien 12C
Torvveien 12C
20:00
Minyo Crusaders
20:00 /
Cosmopolite / Cosmopolite, Oslo
Oslo
07. juni
16:00
Jazzcruise med MF Svelvik
16:00 /
Asker Jazzklubb / Verket, Fjordveien 26
Fjordveien 26
19:00
Andrès Thor trio – Jazz på Vannvogna, Halden
19:00 /
Vannvogna konsert- og kulturhus, Halden / Vannvogna konsert- og kulturhus, Halden, Halden
Halden
08. juni
13:00
Rubber Soul Quartet
13:00 /
Moss Jazzklubb / Havnelageret, Moss
Moss
13:30
Golden Power Jazzband
13:30 /
Tønsberg Jazzklubb / Quality Hotell Tønsberg, Tønsberg
Tønsberg
14:00
Ung Jazz og Jamsession
14:00 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Torvveien 12C
Torvveien 12C
16:00
Andrès Thor Trio
16:00 /
Oslo Jazzforum / Oslo Jazzforum/ Herr Nilsen, Oslo
Oslo
16:00
Jazz på lørdag med Mikael Rönnberg
16:00 /
AdLib Jazzklubb / Piccadilly Pub, Bodø
Bodø
19:00
Jazz på Kampen: Same Moon In The Same World
19:00 /
Kampen Kaffe & Bar / Jazz På Kampen, Kampen Kirke
Kampen Kirke
09. juni
20:00
Kampenjazz: Sommerkonsert Oslo kulturskole
20:00 /
Kampenjazz / Cafeteateret, Oslo
Oslo
11. juni
19:00
Oslo Jazz Circle: Jan Ole Otnæs – mitt liv i jazzen
19:00 /
Nasjonal jazzscene / Nasjonal jazzscene, Oslo
Oslo
12. juni
19:00
Østerlide
19:00 /
Hvaler kirke / Hvaler kirke, Hvaler
Hvaler
20:00
St. Paul & the Broken Bones
20:00 /
Cosmopolite / Cosmopolite, Oslo
Oslo
20:00
Majken & David Skinner kvartett
20:00 /
New Orleans Workshop Jazzclub / Herr Nilsen, Oslo
Oslo
13. juni
19:00
Østerlide
19:00 /
Mysen kirke / Mysen kirke, Indre Østfold
Indre Østfold
19:30
The Daisy Sisters
19:30 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Torvveien 12C
Torvveien 12C
19:30
GRO-MARTHE DICKSON QUARTET
19:30 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Asker
Asker
20:00
Tónleik Jazzfest – ADHD, Tuva Halse & Johanna Reine-Nilsen
20:00 /
Tónleik Jazzfest / Nasjonal jazzscene, Oslo
Oslo
14. juni
20:00
Tónleik Jazzfest – Wako, Benjamín Gísli & Björg Blöndal Alkul
20:00 /
Tónleik Jazzfest / Nasjonal jazzscene, Oslo
Oslo
Meld deg på vårt nyhetsbrev
Søk etter: