Skip to content
Nyheter
Konserter
Konsertanmeldelser
Utgivelser
JAZZ OUT OF NORWAY
jazzprisen.no
Regionale jazzsentre
Nordnorsk jazzsenter
Midtnorsk jazzsenter
Vestnorsk jazzsenter
Østnorsk jazzsenter
Sørnorsk jazzsenter
Norsk jazzforum
Søknadsportal
Medlemssider
Jazz i Norge
Norsk jazzforum
Jazzprisen
Jazznytt
Søknadsportal
Jazzsentrene
Nordnorsk jazzsenter
Midtnorsk jazzsenter
Vestnorsk jazzsenter
Østnorsk jazzsenter
Sørnorsk jazzsenter
Nasjonal jazzscene
Lørdag 11. feb 2017 kl. 10:35
Buy E And Zumiez Giftcards
/
Langevåg
AK
Konserter
I dag
18:00
MUSIKKLINJA SPILLER STEVIE WONDER
18:00 /
Maijazz / Forestillingssalen, Stavanger Katedralskole, Bjergsted, Stavanger
Stavanger
18:00
UNGE TALENTER BJERGSTED (UTB)
18:00 /
Maijazz / SPOR 5, Stavanger
Stavanger
19:00
THOMAS DYBDAHL & STAVANGER SYMFONIORKESTER
19:00 /
Maijazz / Stavanger Konserthus - Fartein Valen, Stavanger
Stavanger
20:00
Judith Hill | Jazzfest 2024
20:00 /
Trondheim Jazzfestival / Olavshallen, Trondheim
Trondheim
20:00
Uhørt! Hajodo + Science Fair
20:00 /
Nasjonal jazzscene / Nasjonal jazzscene, Oslo
Oslo
20:30
Angélique Kidjo
20:30 /
Maijazz / Stavanger Konserthus, Stavanger
Stavanger
20:30
Linda Fredriksson Juniper | Jazzfest 2024
20:30 /
Trondheim Jazzfestival / Moskus, Trondheim
Trondheim
21:00
TORD GUSTAVSEN TRIO
21:00 /
Maijazz / Stavangeren, Stavanger
Stavanger
22:00
Francesca Tandoi «Bop Web» | Jazzfest 2024
22:00 /
Trondheim Jazzfestival / Dokkhuset, Trondheim
Trondheim
22:00
DELE SOSIMI & BLÅSENBORG REKREASJONSLAG
22:00 /
Maijazz / Folken, Stavanger
Stavanger
I morgen
12:30
Jovan Pavlovic | Jazzfest 2024
12:30 /
Trondheim Jazzfestival / Kjøpmannsgata Ung Kunst, Trondheim
Trondheim
14:00
Anja Skybakmoen | Jazzfest 2024
14:00 /
Trondheim Jazzfestival / Dokkhuset, Trondheim
Trondheim
17:00
Hilde Louise Asbjørnsen & band – Stardust in Concert
17:00 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Hamar Teater, Hamar
Hamar
18:00
Eirik Hegdal / Eklektisk Samband | Jazzfest 2024
18:00 /
Trondheim Jazzfestival / Verkstedhallen, Trondheim
Trondheim
19:30
Reidar Myhres Primaband
19:30 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Asker
Asker
20:00
Judith Hill
20:00 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Hamar Teater, Hamar
Hamar
20:00
Knut Reiersrud Band | Jazzfest 2024
20:00 /
Trondheim Jazzfestival / Byscenen, Trondheim
Trondheim
20:00
Jonas Cambien’s Maca Conu
20:00 /
Nasjonal jazzscene / Nasjonal jazzscene, Oslo
Oslo
20:30
Friends & Neighbors | Jazzfest 2024
20:30 /
Trondheim Jazzfestival / Moskus, Trondheim
Trondheim
22:00
Jazzmeia Horn | Jazzfest 2024
22:00 /
Trondheim Jazzfestival / Dokkhuset, Trondheim
Trondheim
10. mai
13:00
Karin Krog med Bjørn Alterhaug Kvartett | Jazzfest 2024
13:00 /
Trondheim Jazzfestival / Olavshallen, Trondheim
Trondheim
15:00
Linda Eide: «Gi Jazz!»
15:00 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Hamar Teater, Hamar
Hamar
16:00
Obradovic-Tixier Duo | Jazzfest 2024
16:00 /
Trondheim Jazzfestival / Dokkhuset, Trondheim
Trondheim
16:30
Marius Neset: «In Portrait»
16:30 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Hamar Teater, Hamar
Hamar
18:00
Sondre Ferstad – Pieces of Wood | Jazzfest 2024
18:00 /
Trondheim Jazzfestival / Trykkeriet Scene, Trondheim
Trondheim
18:30
Tord Gustavsen Trio
18:30 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Domkirkeodden, Hamar
Hamar
19:00
ARY // Øyunn // thea wang // Next.Ape | Jazzfest 2024
19:00 /
Trondheim Jazzfestival / Havet Arena, Trondheim
Trondheim
20:00
Anthony Strong & Trøndelag Big Band | Jazzfest 2024
20:00 /
Trondheim Jazzfestival / Byscenen, Trondheim
Trondheim
20:00
Knut Reiersrud Band
20:00 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Hamar Teater, Hamar
Hamar
20:00
Eirik Hegdal / Eklektisk Samband
20:00 /
Nasjonal jazzscene / Nasjonal jazzscene, Oslo
Oslo
11. mai
00:30
Jazzlunsj: Rebecka Törnqvist & Johan Lindström
00:30 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Hamar Teater, Hamar
Hamar
00:30
GYLDENLØWE BRYGGE
00:30 /
New Orleans Workshop Jazzclub / Stortorvets gjæstgiveri, Oslo
Oslo
12:00
9 Grader Nord, Jacks Funk Ungdomsstorband med mer – gratis familiedag på Torvet | Jazzfest 2024
12:00 /
Trondheim Jazzfestival / Torvet, Trondheim
Trondheim
13:30
Five Shades of Sax m/Ingunn Vold
13:30 /
SandefjordJazz / The Note - café og musikkbar, Sandefjord
Sandefjord
13:30
Reidar Myhres Primaband
13:30 /
Tønsberg Jazzklubb / Quality Hotell Tønsberg, Tønsberg
Tønsberg
13:30
Five Shades of Sax m/Ingunn Vold
13:30 /
SandefjordJazz / The Note - café og musikkbar, Sandefjord
Sandefjord
13:30
Gyldenløwe Brygge
13:30 /
New Orleans Workshop Jazzclub / Stortorvets gjæstgiveri, Oslo
Oslo
14:00
Toini & the Tomcats
14:00 /
Sarpsborg Jazzklubb / Borg Bierstube, Sarpsborg
Sarpsborg
14:00
Fatle 4
14:00 /
Swing N Sweet Jazzclub / Lille Ole Bull Scene, Bergen
Bergen
14:00
Ung Jazz med KongsbergKnekken
14:00 /
Asker Jazzklubb / Lancelot, Asker
Asker
15:00
Eyolf Dale Trio | Jazzfest 2024
15:00 /
Trondheim Jazzfestival / Olavshallen, Trondheim
Trondheim
16:00
Antonsen/Skansaar/Olstad trio
16:00 /
Oslo Jazzforum / Oslo Jazzforum/ Herr Nilsen, Oslo
Oslo
16:00
Kim Rysstad feat. Arve Henriksen og Tord Gustavsen
16:00 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Domkirkeodden, Hamar
Hamar
18:00
Siril Malmedal Hauge – Rhiza Song | Jazzfest 2024
18:00 /
Trondheim Jazzfestival / Dokkhuset, Trondheim
Trondheim
18:00
Karoline Krüger og Sigvart Dagsland
18:00 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Hamar Teater, Hamar
Hamar
20:00
D’Sound | Jazzfest 2024
20:00 /
Trondheim Jazzfestival / Byscenen, Trondheim
Trondheim
20:00
Knut Reiersrud Band
20:00 /
Nasjonal jazzscene / Nasjonal jazzscene, Oslo
Oslo
20:30
Mette Rasmussen Trio North | Jazzfest 2024
20:30 /
Trondheim Jazzfestival / Moskus, Trondheim
Trondheim
20:30
Silya & The Sailors
20:30 /
AnJazz - Hamar Jazzfestival / Hamar Teater, Hamar
Hamar
22:00
Julie Dahle Aagård – Julie Swings The Blues | Jazzfest 2024
22:00 /
Trondheim Jazzfestival / Dokkhuset, Trondheim
Trondheim
12. mai
19:00
Czesław Mozil Solo
19:00 /
Cosmopolite / Belleville, Oslo
Oslo
19:00
Latin Big Band – SSB med Sergio Gonzales, Eduardo Cedeno og Raciel Torres
19:00 /
Sandvika Storband / Herr Nilsen, Oslo
Oslo
14. mai
19:00
Oslo Jazz Circle: The Peggy Lee story ved Majken Christiansen
19:00 /
Nasjonal jazzscene / Nasjonal jazzscene, Oslo
Oslo
20:00
Made in Scandinavia
20:00 /
Oslo Jazzforum / Oslo Jazzforum/ Herr Nilsen, Oslo
Oslo
20:00
Made in Scandinavia
20:00 /
Oslo Jazzforum / Herr Nilsen, Oslo
Oslo
15. mai
20:00
Espen Eriksen Trio
20:00 /
Arendal jazzklubb / Lille Torungen, Arendal kulturhus, Arendal
Arendal
20:00
PETTER WETTRE – MADE IN SCANDINAVIA
20:00 /
Urijazz / Støperiet, Tønsberg
Tønsberg
20:00
Made in Scandinavia
20:00 /
Urijazz / Støperiet, Tønsberg
Tønsberg
20:00
CANTANGO
20:00 /
New Orleans Workshop Jazzclub / Herr Nilsen, Oslo
Oslo
16. mai
21:00
Hilde Louise Asbjørnsen & Anders Aarum Duo – Teaterkjeller’n
21:00 /
Oslo Nye Teater / Centralteateret, Teaterkjelleren, Oslo
Oslo
Meld deg på vårt nyhetsbrev
Søk etter: